TNT Tv Kanalı

Geçen senelerde olduğu gibi 2015 senesinde de; TNT kanalı, dizileri ve diğer yayınları ile fark atmaya devam ediyor. Turne Broadcasting System ve Doğan Medya Grubu’nun ortak kanalı olan TNT kanalı, yayın hayatına başladığından beri, kaliteli yayınları ile göz doldurmaya devam ediyor.Dizi ve sinema filmleri ile diğer kanallar arasında farkını gösteren kanal, bu senede izleyicilerine doyasıya dizi ve film keyfi yaşatacak.İnternet üzerinden de yayın yapan kanal; Kavak Yelleri, Fatma gülün suçu ne? Gibi dizilerden hatırlayacaksınız.

tnt yayın akışı

tnt yayın akışı

TNT’de Yayın Akışında Neler Var?

Bir günlük yayın programında; çizgi filmlerden, dizilere ve filmlere kadar her şeyi bulmak mümkün. yayın akışı, ağırlıklı olarak dizilerden ve filmlerden oluşuyor.Sabah 06.00’dan, 08.00’e kadar çocuklar için çizgi film kuşağı yayınlanıyor. Her sabah yayınlanan çizgi film kuşağı ile kanal çocukları da unutmamış.

 

Sabah ve öğlen aralarında yayınlanan dizi tekrarları ile ev hanımlarının canı hiç sıkılmayacak.Akşam 20.00 civarında, izleyiciler tarafından en çok izlenen yerli dizileri izlemek mümkün.Sevdiğiniz programları takip edebileceğiniz en kaliteli site Tv yayın akışı ile tüm kanalların yayın akışını takip etmeniz mümkün.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir