Geometri Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Üçgenlerin açısını ölçmekten sıkıldınız mı? Dikdörtgenler arasında sıkışıp kaldınız mı?  O halde ikisinden de kaçın! Yuvarlak daireleri de yakalayın. Nasıl mı? Mobil oyun furyasına yeni bir soluk kazandıran georain oyununa tıklayarak! Geometriye yeni ve bir o kadar eğlenceli bir boyut kazandıran bu oyun sayesinde geometriye bakış açınız değişecek!

georain android oyunu

georain android oyunu

Tamamen ücretsiz olan oyunu isteyen herkes telefonuna yükleyebiliyor. Gökten yağan geometrik şekiller sizi eğlenceye, heyecana ve adrenalin dolu dakikalara taşıyor. Dikdörtgenler ve üçgenler gökten yağmur gibi yağıyor ve siz de küçük, sevimli ve beyaz renkteki dairenizi bu yağmurdan kıvrak manevralar ile koruyorsunuz. Gökten sadece kaçmanız gereken şekiller yağmıyor. Daireler de aynı hızla yağarken küçük beyaz yuvarlak ile bu daireleri yakalamaya çalışıyorsunuz.

georain oyna

georain oyna

Yakaladıkça puan kazanıyor ve etap geçiyorsunuz. Etap geçtikçe de yepyeni ve güçlü silahlar kazanıp düşmanınızla mücadele ediyorsunuz. Her etabında bambaşka bir çılgın eğlence sunan oyun georain genç ve yetenekli yazılımcı Aytaç Sankur tarafından hazırlandı. Georain oyununun ciddi bir oyuncu kitlesine kavuşması ise uzun sürmedi.

Büyük beğeni toplayan georain oyununun en büyük özelliği yediden yetmişe her yaşa hitap ediyor olması… Oyuncularını kısa sürede müptelası yapan bu çılgın eğlenceyi siz de telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilir ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir