Taşlı Ayakkabılarınız İle Fark Yaratın. Modaya Öncü Olun

Özellikle kışlık botların biraz sade olmasından yakınan bayanlar için bu yıl taşlı modeller ön plana çıkmayı başardı. Daha çok soğuk kısımlarında yer alan bu taşlar botlara ve ayakkabılara hareket katıyor ve sıradan bir ayakkabının çok daha dışına çıkmasını sağlıyor.

Taşlı Spor Ayakkabıları İle Spor Şıklık

Çok spor olmak istemiyor biraz hareketlilik istiyorsanız o halde taşlı spor ayakkabılarına bakabilirsiniz. Bu modelleri öyle her yerde kolayca bulamayabilirsiniz ama artık birçok marka özel koleksiyonlarında taşlı ayakkabı spor modellerine yer veriyor. Dolayısı ile biraz fiyat dengesi fazla olsa da aradığınızı bulmakta zorlanmıyor olacaksınız. Online alışveriş sitelerinde de çok sık rastlayabilirsiniz.

Kendi Ayakkabını Kendin Süsle

İlla istediğiniz modeli bulacaksınız diye bir kural yok elbette. Sizler sıradan düz bir ayakkabı alarak kendiniz alacağınız taşlar ile de gayet doğal ve özenli olarak süsleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece taşların kaliteli olduğuna dikkat etmeniz ve güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırmanız. Çok abartıya kaçmadan oldukça sade hatlar ile taşlarınızı döşeyebilirsiniz.

Tam Takımdan Uzak Durun

Çanta ve ayakkabıda özellikle taşlı ise tam takımdan uzak durunuz. Yani ayakkabınız taşlı ise çantanız daha düz bir model olsun. Böylelikle abartı olmayan ve dikkati tek bir noktaya çeken bir detay yakalamış olursunuz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir