Araba ile Yolculuğu Keyfe Dönüştüren Rotalar

Araba ile yolculuğu keyfe dönüştüren rotalar arasında bir sıralama yapmak gerekirse nereye gidileceğine göre değişen bir durum olacaktır. Çünkü yolculuk sırasında yaşanacak olan güzel anlar sayesinde daha fazla keyif almak mümkün. İlk olarak Antalya- Fethiye yolunda bir yolculuk yapılacaksa, Myra Antik kentine bakmak ve bu doğal güzelliklere göz gezdirmek gerekir. Üstelik deniz kenarından gitmek büyük bir keyif te verecektir.

Fethiye denilen nokta daha çok doğal güzellikleri bünyesinde barındırıyor. Bu yüzden deniz konusunda da ekstraları olan bir rota olma özelliğini barındırıyor. Bunun yanında rota olarak Karadeniz tarafında Bolu’dan geçiliyorsa Abant Gölüne bakmak en mantıklı öneridir. Doğal güzellikler bakımından oldukça güzel manzaralara şahit olacağınız bir noktadır. Üstelik kartpostal gibi bir görüntüye de sahip.

Araba Yolculuğunu Keyifli Hale Getirmek

Araba ile yolculuğu keyfe dönüştüren rotalar bakımından Karadeniz bölgesi önemli bir rotadır. Üstelik bu rota üzerinde durmak ve ne yapılacaksa bu rotanın üzerinde yapmak en mantıklı yöntemdir. Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde Artvin ve Trabzon arasında bir yol bulunuyor. Bu yolu kullananların kesinlikle Sürmene bölgesine ve Hopa kesimine gitmelidir.
Çok kişinin bilmediği bir diğer rota ise ağaç tüneli yoludur. Bu yol Bartın Karabük yolu üzerinde bulunan bir kısımda yer alıyor. Dileyen kişiler bu rota üzerinden kartpostallara konu olan yola bakmak hayatınızda yapacağınız en güzel yolculuklardan birisi olacaktır.

Rota Oluştururken Bu Bölgeye Uğrayın

Araba ile yolculuğu keyfe dönüştüren bir diğer rota Çanakkale Karaburun taraflarıdır. Bu rotanın üzerinde mükemmel bir deniz manzarası ve uzun bir sahil şeridi sizleri karşılayacaktır. Dileyen kişiler rotasından sapmadan yolun gidişatının nasıl olduğuna bakabilirler. Üstelik sahil kenarlarında bulunan restoranlara da bakmak özellikle balık bölümüne girmek kimseyi yanıltmayacaktır.
Rotalar arasında bir diğer nokta ise Datça yoludur. Marmaris rotasında bulunan bu yolda dar kısımlar bulunsa da tepeden büyük bir manzaraya karşı bakılan manzara oldukça göz alıcıdır. Bu yolun üzerinde genel olarak doğa ve deniz manzaraları bulunsa da görmeye değer yerdir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir