Sac İşlemlerinizin Doğru Adresi Karaca Metal

Karaca Metal müşterilerine kalite ve  üst düzey işçiliği amaçlayarak sac kesim, boru kesimi, sac büküm, profil kesim, rulo sac kesim, rulo dilme kesim gibi alanlarda hizmet veriyor.  Yarım asıra yaklaşan geçmişi ile sizlere bu kaliteyi sunmaya ilk adımı atan kurucusu Şükrü Karacadır.

Hizmetleri Nedir?

Sac ile ilgili hemen her türlü kesim işlemi isteğinize göre yapılıyor. Karacametal.com adresinde tüm hizmetlerin detaylarını bulmak mümkün. Özellikle hizmetleri profesyonel işçilik ile teslim ediliyor. Özellikle siyah saclar sanayi alanında oldukça istek alıyor.

Boru Kesimi

Basınç değeri boru kesiminde çok önemli olduğu için boru kesiminde üstün dikkat ve işçilik gerekiyor. Bu özen www.karacametal.com adresine daha ilk girildiğinde belli oluyor. Boru kesimi sonrası kesim esnasında ortaya çıkan asit lekeleri de özenle temizlendikten sonra iş teslim ediliyor.

Sac Kesim ve Sac Büküm

Sac bir diğer adıyla levha metal maddelerin işlenerek diz hale getirilmesiyle oluşuyor. Sac kesim ve siyah saclar işlemlerinin prüzsüz ve kaliteli olabilmesi için yenilikçi makineler gerekmekte. Bu bağlamda işi en iyi teslim alabileceğiniz yerlerin en başında gelen adres Karaca Metal.

Sac kesimin yanı sıra sac büküm işleri de sanayi alanında ihtiyaç duyulan bir işlem. Sac büküm işlemi özel CNC makineler ve üstün hassasiyet ve işçilik gerektiren profesyonel işçiler ile yapılıyor. Karaca Metal siyah saclar da olduğu gibi  adından bahsettirmeyi başarıyor.

Profil Kesim Rulo Sac Kesim ve Rulo Dilme Kesim

Zaman zaman gerek iş yerinizde gerek müşterileriniz tarafından rulo kesim ihtiyacı olabiliyor. Bu kesim işlemleri hassas ölçüler alınarak yapılıyor. Karaca Metal bu işlemleri üstün makineler kullanarak yapıyor.

Profil kesim çelik malzemenin derinine inerek değişik şekiller elde edilmesine deniyor. Bu işlemde de güçlü ve yenilikçi makinelere ihtiyaç duyuluyor. Yenilikçi ve profesyonel işçilikleri ile profil kesim işlemlerini de Karaca Metal firmasına yaptırabilirsiniz. ​​​​

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir