Uzun Boylu Bayanlar Müjde!

Toplum olarak uzun boylu kadınlara nadir rastlıyoruz. Genel Türk kadını boy ortalaması 165 civarındayken, 180 ve üzeri boya sahip olan bayanların tüm dikkatleri üzerine çekmesi şaşırtıcı bir durum değil. Uzun boy elbette birçok kişinin hayal ettiği, sahip olmak istediği özelliklerden biri, ancak uzun boylu olmanın getirdiği bazı olumsuzluklar da yok değil. Bunların en başında boya bağlı olarak büyüyen ayak numarası oluyor. Büyük numara bayan ayakkabı seçeneklerine ulaşmak önceleri zaman alırken, şimdi bir tık ötede olduğunu söyleyebiliriz.

büyük numara bayan ayakkabı

Ayakkabı Almak Eziyete Dönüşmesin!

Uzun boylu kadınların ayak numaralarının büyük olması kendilerine uygun bir ayakkabı bulabilmek için fazlaca uğraş vermelerine neden olan bir durumdu. Beğendikleri ayakkabıların kendilerine göre olan numarasını bulamadıkları gibi özel yaptırmak zorunda kalıyor, ayrıca bunun için özel ücret ödüyorlardı. Şimdi ise büyük numara bayan ayakkabı bulmak çok daha basit hale geldi.

büyük numara bayan ayakkabı modelleri

büyük numara bayan ayakkabı modelleri

Bayanlar için 40 ve üzeri numaralar için ayakkabı bulmanın ne kadar zahmetli olduğu ortadayken, hem beğendiğiniz tipte, modaya uygun hem de ayak numaranıza göre büyük numara bayan ayakkabı modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir