Ankara Rent a Car ile Araç Kiralama Çok Kolay!

Ankara’nın en güvenilir araç kiralama firmalarından biri olan ankara rent a car ile istediğiniz aracı en uygun fiyatlar ve üstün hizmet kalitesi ile kiralayabilirsiniz. Ankara Rent a Car’ın hizmetleri arasında;

• Günlük araç kiralama
• Şoförlü araç kiralama
• Düğün arabası kiralama
• Havaalanı transferleri
• Minibüs kiralama yer alır.

Avantajlı fiyatlar ile kiralayacağını günlük araçların en eski modeli 2012’dir. Ankara Rent a Car’da mevcut olan tüm araçların kontrollerinin tam olduğuna emin olabilirsiniz. Araçları günlük olarak kiralayabileceğiniz gibi 1 ay ya da 6 ay kadar süreler ile de kiralayabilirsiniz. Araçların bakımı firma yetkilileri tarafından yapılmakta ve sorunsuz bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

Ankara Rent a Car

Ankara Rent a Car

Araç Kiralamanın İlk Adresi: Ankara Rent a Car

Özel programlarınız, yemek planlarını, özel gecelerini ve davetleriniz için şoförlü araç kiralama konusunda Ankara Rent a Car ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için özel olarak ayarlanacak olan araç personelinin yabancı dil bilme özelliğini de seçebilirsiniz. Şoförlü araç hizmetinde araç için tahsis edilen şoför masrafları, aracın kira bedeli, giderleri ve yakıt ücretlerinin tümü firmanın kendisine aittir.

Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüz için araç kiralamak istiyorsanız en şık ve en lüks araçları kiralamanın ilk adresi olan Ankara Rent a Car’ı arayabilir ve hem kendinizin hem de eşinizin zevkleri doğrultusunda araç seçimi yapabilirsiniz. Aracınızın süslemesini de üstlenen firmamız bu özel gününüzde tüm gün yanınızda olacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir