Kaşlar Nasıl Alınmalıdır?

Bayanlar bakıma oldukça meraklıdır. Bunun sebebi de güzelliklerine verdikleri önemden geliyor. Kadınların güzel olmak adına uyguladıkları bakımdan biride kaş almaktır. Kaş almak önemli ve kesinlikle istisnasız her bayanın uygulaması gereken bir bakımdır. Çünkü kaş, erkek ve kadını birbirinden ayıran özelliklerden biridir. Modaya uygun bir şekilde kaşlarınıza bakım uygulamanız gerekiyor.

Kaşlar Nasıl Alınmalıdır?

Kaşlar Nasıl Alınmalıdır?

Eğer kuaföre gitmek yerine evde kendi imkanlarınızla bizzat kendiniz kaşlarınızı almak istiyorsanız bazı adımlardan geçmeniz gerekiyor. Bu adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz eğer çok başarılı bir şekilde işleminizi bitirmiş olacaksınız. İlk adımda çok acı çekmemek için önlem almalısınız. Bunun için ılık suyla malzemelerinizi ıslatın ve kaşınızda bekletin.

Sizi Sizden İyi Kimse Tanıyamaz

İkinci adımda kaşlarınızı yukarıya doğru kaş fırçanızla tarayın ve böylece kesin. Bu işlemi yapmadan kesime başlarsanız sıkıntı yaşarsınız. Sizi sizden iyi kimse tanıyamaz. Yüzünüze gidecek şekle siz karar verin ve buna göre kaşlarınızı alırken ayarlamanızı yapın. Cımbızı kaşlarınızın çıkış yönüne doğru hareketlendirin. Son olarak da acıyı engellemek ve ferahlamak için nemlendirici sürün.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir