Gömlek Elbiseleri Nasıl Daha Gösterişli Hale Getirebilirsiniz?

Son 2 yıldır moda olan gömlek elbiseler, kadınların vazgeçilmez parçaları haline geldi. Gardıroplarında en az 3 rengi bulunan bu elbise modellerini kadınlar çok sevdi ve yaz-kış farklı şekillerde kombinledi.

Gömlek Elbiseler Hangi Ayakkabılarla Giyilir?

Gömlek elbise kombinlemenin gerçekten birçok yolu vardır. Önemli olan nerede ve hangi mevsimde giydiğinizdir. Mesela özel bir davete ya da şık bir yere yemeğe gidiyorsanız gömlek elbisenizi altına dizüstü topuklu çizmelerle tamamlayabilirsiniz. Hatta böyle gece eğlenmeye bile çıkabilirsiniz. Bazı gömlek elbiseler diğerlerine göre elbise formundan çıkıp daha çok tek gömlek denilecek kadar kısa olabiliyor. Eğer bu kısalık sizi rahatsız ediyorsa altına bir şort giyip ve şortunuzun yanlardan belli belirsiz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Gömlek Elbiseleri Nasıl Daha Gösterişli Hale Getirebilirsiniz?

Gömlek Elbiseleri Nasıl Daha Gösterişli Hale Getirebilirsiniz?

Üstelik bu tarz bir kombini yaz akşamları dışarıya çıkarken de yapabilirsiniz. Belki altına giyeceğiniz dolgu topuklular ve gömleğinizin üzerine takacağınız bir vücut aksesuarı ile farklı bir şıklık yaratarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Stilettolarla, dolgu topuklularla, dizüstü çizmelerle ya da kısa ama topuksuz botlarla bile giyebileceğiniz gömlek elbiselerden biran önce edinmenizde fayda var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir