Kaş Nasıl Kalınlaştırılır?

Son dönemin güzellik trendlerinden biri de kalın kaşlar. Birkaç yıl öncesine kadar ince kaşlar modayken, artık doğallığın hâkim olmasıyla birlikte kaşlar da kalınlaşmaya başladı. Doğal görünüm elde etmek için kaş kalınlaştırma yöntemleri hakkında bilgi edinmek isteyen bayanlar güzellik uzmanlarının kapısını çalarken, bu iş çoktan estetik merkezlerine bile taşınmaya başladı.

kaş kalınlaştırma

kaş kalınlaştırma

Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlarınızın daha kalın ve gür gözükmesini istiyorsanız uzun süredir başvurulan klasik yöntemi deneyebilir, düzenli olarak badem yağı sürebilirsiniz. Ancak bundan daha etkili ve kısa sürede sonuç veren bir yöntem var ki, vazelin kullanma. Gece uyumadan önce makyajınızı silin, cildinizin temizliğinden emin olun ve kaşlarınıza parmağınız yardımıyla vazelin sürün. Küçük dokunuşlarla kolaylıkla vazelin uygulaması yapabilir, bu işi düzenli hale getirerek kaşlarınızı kalınlaştırabilirsiniz.

Kaş kalınlaştırma yöntemleri içerisinde makyaj unsuruna da yer verebiliriz. Kaş kalemi bugün kolaylıkla satın alabileceğiniz bir makyaj ürünü. Aynı zamanda kaş farına da hemen her kozmetik mağazasında ulaşmak mümkün hale geldi. Kaş kalemi ile kaşlarınıza uygun şekli verebilir, aşırıya kaçmadan, yüzünüze uygun şekilde boyama yaparak şekil verebilir, sonrasında kaş farı kullanarak içini doldurabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir