Kadınların Tatil Halleri

Güneş yüzünü gösterdiğinde hepimizin aklına ilk gelen şey tatildir. Hal böyle olunca da uzun uzun tatil planları yapılır, nereye gidilecek, hangi bölgede konaklanacak bölgenin en meşhur yerleri neresidir? Gibi ardı arkası kesilmeyen sorular kafanıza üşüşmeye başlar. Bunlar belirlendikten sonra sıra bavul hazırlamaya gelir ki, en keyifli ve en zor bölümü de budur. Kaç gün kalınacaksa, her güne ayrı kombin hazırlanır ve o şekilde bavula yerleştirilir.

Mayolar, Bikiniler, Pareolar, Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazlarıdır

Kadınların Tatil Halleri

Kadınların Tatil Halleri

Tatilin ilk çağrıştırdığı şeylerden biri de özellikle kadınlar için mayo ve bikinilerdir. Öyle ki bir kadın en az üç farklı renkteki bikinisini yanına almadan tatile çıkmaz, tabii bunun yanında farklı alternatifleri de vardır. Mayoları ya da mayokinileri gibi ve onların ayrılmaz parçası olan pareolar.

Kadın her yerde kadındır sözünü destekler nitelikte kadın en çok da tatilde kadındır bile denebilir. Çünkü konaklayacağı otelde olduğunu bile bile saç kurutma makinesini yanına alır hatta ütüsünü bile aldığını söylemek gerekir. Çünkü şıklık özveri ister, öyle değil mi?

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir