Hasan Dere Kimdir?

Hasan Dere 1973 yılında dünyaya gelmiş olup, dört büyük abisinden sonra dünyaya gelişi ile iş hayatında daha çabuk tecrübeler edinme fırsatı buldur. Dortmund şehri doğumlu olan Dere, bir süre Yunanistan da ikamet etti. Sonrasında tekrar Dortmund şehrine dönerek burada Türklere ve yabancılara uygun olacak olan bale ve restoran konseptli bir salon açtı.

Grammophon adı ile açılan salonunda tüm iş tecrübelerini konuşturmayı başardı. Büyük başarılara imza atan Dere, ilklere imzasını da Grammophon salonda birçok ünlü sanatçıyı da ağırladı.

hasan dere

Salonun başarısını duyan yakın çevre illerden birçok ziyaretçi ağırlayan Dere, ayrıca Hollanda, Belçika, İskandinav ülkeleri ve Fransa gibi ülkelerden de birçok kişiyi ağırladı. Bu sayede ülke içinde değil ülke dışında da adını duyurduğunu ispatladı.

Hasan Dere, son yıllarda İstanbul ‘da ikamet edip, Grammophon bale ve restoran salonuna 3. ve 4. mekânlarını da açarak zincirini genişletmeyi hedefliyor. Türk ve Alman geleneklerini bir arada sunan konseptleri ile farklılığını ortaya koyan Dere, kaliteden ödün vermeyen ilkesi ile başarı basamaklarını tırmanmaya devam ediyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir