Isı Yalıtım Plakalarının Özellikleri Nelerdir?

Isı yalıtım plakası olarak adlandırılan plakalar, elektrikli aksamlar için uygun olarak üretilen plakalardır. Isı yalıtım plakaları her evde yer alan elektronik cihaz içerisinde yer alan bir plaka türüdür. Elektronikli motor gruplarında ve mikanit levha türlerinde de ısı yalıtım plakaları kullanılmaktadır.

Farklı boyutlarda ve kalınlıklarda üretilen ısı yalıtım plakalarını dilerseniz ihtiyaçlarınıza özel boyutlarda ve şekillerde de ürettirebilirsiniz.

Isı Yalıtım Plakaları Güvenilir mi?

Isı yalıtım plakaları iki ayrı şekilde üretilir. Hafif bir yapıya sahip olan ısı yalıtım plakaları yüksek bir direnç seviyesine sahiptir. Seramik elyaf battaniye olan ısı yalıtım plakaları en dayanıklı olan modeller arasındadır.

Üfleyerek, bükerek ve döndürerek iki ayrı lif çeşidi üzerinde üretilen bu yalıtım plakaları farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Isı Yalıtım Plakaları ile Ses Yalıtımı Elde Edilebilir mi?

Isı yalıtımını elde edebilmenizi sağlayan ısı yalıtım plakaları aynı zamanda ses yalıtım ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Böylelikle iki farklı özellikten tek bir plaka yardımı ile yararlanabiliyorsunuz.

Plakalar, yüksek sıcaklık derecelerine karşı son derece kuvvetli olduğu için elektrik izolasyonu gereksinimi olan çalışma alanları tarafından da tercih edilmektedir. 400 ile 600 derece sıcaklığı arasında çalışabilen bu plakaları ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler de kullanabilirsiniz.

Kullanım amaçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre ürettirebileceğiniz ısı yalıtım plakaları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, https://www.serrezistans.com/isi-yalitim-plakalari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ser Rezistans firması ile iletişime geçtikten sonra sipariş vermek istiyorsanız, telefon numaranızı firmaya ileterek, firma yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde size dönüş yapan Ser Rezistans, ekonomik fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir