İlişkinizdeki Dört Düşman

Bir ilişkiyi bitiren birçok faktör olabilir. Ama mutlu bir ilişkiyi bitiren yalnızca 4 faktör vardır. Eğer sevgilinizi gerçekten çok seviyor ve onla bir ömrü paylaşmak istiyorsanız bu dört düşmanınıza karşı önlem alın. Bunlara karşı önlem almaz ve bunları uygularsanız sandığınızdan da kısa bir sürede sevgilinizi kaybedebilirsiniz.

aşk

aşk

Bu Hatalara Düşmeyin

İlişkide hangi cinsi temsil ediyorsanız olun bir boşvermişlik edasıyla ilişkinizi yürütmeye çalışmayın. Nasıl olsa benim dediğiniz sevgiliniz bunu sezdiği anda sizi kapının önüne koyar.

ilişki

ilişki

Git gide umursamaz ve ilgisiz davranırsınız. O da buna ayak uydurur ve siz farkında bile olmadan aşk biter, gider. Bu hataya düşmeyin.

ilişkinin bitmesi

ilişkinin bitmesi

Sevdiğiniz kişiye sorumluluk verin. Her şeyi siz yapmayın. Mesela alışverişleri o yapsın, yemeği siz hazırlayın. Sofrayı o kursun, siz kaldırın. Bir şeylerin bilincine varsın ki siz onları yaparken başka yerlere dalmasın.

sevgili

sevgili

Eski sevgili denen kavramı onun yanında sakın ha açmayın. Onun gölgesinden kurtulun. Hoşunuza gitmeyen davranışları  olabilir. Olduğu gibi kabullenin. Çünkü o size bunu yapıyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir