Bahçe Dekorasyonu

Eviniz müstakil ise mutlaka bir bahçenizde vardır. Bu bahçenin her zaman düzenli ve bakımlı olması da çok önemlidir. Ev ve bahçe dekorasyonunu alanınızın genişliğine göre de birçok ağaç çiçek süs bitkisi ve aksesuarla dekore edebilirsiniz. Bu sayede evinize gelen misafirlerinizi güzel bir şekilde karşılamış olursunuz.

bahçe dekorasyonu

bahçe dekorasyonu

Bahçeniz de çeşitli dekor ve büyüklükte aksesuarlar kullanabilirsiniz. Aksesuarlar da dikkat etmeniz gereken küçük boyutluların eve yakın, büyük boyutlu olanların ise eve uzak olarak yerleştirilmiş olmasıdır.

Bahçe Aydınlatması

Dış mekânlarımızın aydınlatmaları yalnızca güvenlik açısından önemli ve bununla alakalı bir yapı değildir.

bahçe aydınlatmaları

bahçe aydınlatmaları

Yaşam sahalarında dış mekân aydınlatma sistemleri yaparak bahçe ve balkonları sırf gün ışığında kullanması değil, akşam olduğunda da kullanımı sağlanabilir. Özellikle yaz ve bahar aylarında bahçe ve balkon bununla birlikte bir keyif veriyor. Bahçede yürüdüğünüz yolunun ışıklandırılması, bahçe dekorasyon lambaları ile kuytu köşelerin, ağaç ve çiçeklerin aydınlatılması hem göz zevkini arttırır hem de bahçeyi daha keyifli bir hale sokar. Bahçede güneş enerjisi ile şarj olan lambalardan kullanarak bahçeyi hiç elektrik masrafı yapmadan ışıklandırabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir