Hareketli Gelinleri Tercihi Kısa Gelinlik Modelleri

Düğününüz hayatınızın en önemli ve asla unutulmayacak olan anlarından biri ve her bayan gibi siz de bu günü kusursuz geçirmek istiyorsunuzdur. Düğününüzde kendinize olan güveninizi yerine getirecek olan şey tabi ki kendinizi prensesler gibi hissetmeniz olacaktır. Gelinliğin içerisinde mutlu görünmek için ondan memnuniyet duymanız gerekir. Bu nedenle gelinlik seçimi büyük titizlik gerektiriyor. Yerinde duramayan, kıpır kıpır ve gün boyu eğlenmek isteyen bir gelin olacaksanız, kısa gelinlik modelleri mutlaka kadrajınızda yer almalıdır.

Kısa Gelinlik

Kısa Gelinlik

Kısa Gelinlik Modelleri 2014’e Damga Vurdu!

Gelinlik tasarımlarında sınırlar kalkıyor. Uzun yıllardır alışılagelen gelinlik modellerine yavaş yavaş elveda demeye başladık. Bugün birçok gelinin tercihi kısa ve tasarım harika modellerden yana oluyor. Kısa gelinlik modelleri aslında risk değil. Sıradan bir gelin olmak istemiyorsanız kloş model, dantel detayları ile şık hale getirilmiş, birbirinden farklı tasarımlara sahip gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri

Düğün gününüzü eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyor ve eğlenirken kabarık, yerden kaldıramadığınız gelinliğinizin size engel olmasını istemiyorsanız kısa gelinlik modelleri mutlaka tercihleriniz arasında yer almalıdır. Hem şık hem de rahat modeller sayesinde kendi düğününüzde eğlenmenin tadını çıkarın!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir