Erkeklerin Giyinirken Yaptığı Hatalar

Erkekler, kadınlar kadar giyimlerine dikkat etmezler. Yalnız kadınlar kadar giyimlerine dikkat eden erkeklerde yok değil. Giyim bir erkeğin bütün yönlerini yansıtır. Bu yüzden giyim konusunda hata yapmamak, en azından hataları en aza indirmek erkek açısından büyük bir avantajdır. Siz de giyinişinizdeki hataları en aza indirip, bu avantajları yakalamalısınız!

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı Hata

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı Hata

Yapılan en büyük hatalardan birisi de takım elbisenin altına beyaz çorap giymektir. Takım elbise ile beyaz çorap tamamen uyumsuzdur. Beyaz çorabı spor ayakkabılarınız için ayırmalısınız. Aksi halde takım elbisenizin uyumunu tamamen bozabilirsiniz.

Bir beden büyük giyinmek size gelecek açısından avantaj sağlasa da hoş görüntüler ortaya çıkmayabilir. Omuzlardan düşen, kollarınızdan aşağı sarkan elbiseler vücudunuzun düzensiz görünmesini sağlayabilir. Elbise alırken her zaman elbisenin üstünüze tam anlamıyla oturmasına dikkat ediniz.

Kravatlarınızı uzun bağlamamaya dikkat ediniz. Kravatlarınızı orta ayarda bağlarsanız modaya da uymuş olursunuz. Çok uzun kravatta hoş değil, çok kısa kravatta… Orta ayarlarda kravat bağlayarak tamamen elbisenize oturmasını sağlayabilirsiniz.

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı Hatalar

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı Hatalar

Bu hataları yapmazsanız eğer ortaya hoş bir tablo çıkacağının garantisini verebiliriz. Aksi takdirde giyim konusunda olumsuz tepkiler ile karşılaşmanız fazlasıyla mümkün. Giyim konusunda hatalara düşmeyin, dikkatlerinizi üzerinize çekin!

You may also like...

1 Response

  1. ayten dedi ki:

    Mesela kot pantolonun altına kundura giyen erkekler çok itici gözüküyorlar.Renk uyumuna pek dikkat etmiyorlar buda göze hitap etmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir