Alüminyum Gövdeli Range Rover Sport

Range Rover markasının ürettiği en yeni model olan Range Rover sport bugüne kadar markanın ürettiği araçlar arasında en farklı olanlarından bir tanesi. Aracın en büyük farkını ise alüminyum olması oluşturuyor. Büyük bir kısmında alüminyum metalin kullanılması araca tasarım ve performans anlamında ayrı bir hava katıyor ve bu sayede araç bir önceki modele oranlar 420 kg daha hafif bir yapıya sahip oluyor.

Bir önceki modele göre yine 62 mm daha uzun olan Range Rover Sport E sınıfı sedanlara göre de daha kısa. Kısa olması aracın virajlarda daha hızlı dönmesini sağlıyor. Daha üstün yol tutuşu sağlayan araç bu sayede şehir içi yollarda, otobanlarda daha güvenli bir şekilde kullanmak mümkün. Bunda aks mesafesinin arttırılmasını da göz ardı etmemek gerekir.

Range Rover Sport

Range Rover Sport

Range Rover Araç Kiralama

Yeni Sport modelinde müşterilere daha fazla kişileştirme ve daha fazla seçenek sunuluyor. 4 farklı motor tipi sunulurken bunlardan 2’si dizel diğer 2’si ise benzinli motor seçenekleridir. Jantlarda 19, 20, 21 ve 22 inçlik seçenekler sunularak aracı isteğe göre değiştirmek mümkün.

Hem arazi hem de şehir içi kullanımda kaliteli performans sergilene Range Rover araçlarını ankara rent a car firmasından kiralayabilirsiniz. Geniş iç hacmi ile her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bu araba markasını güler yüzlü hizmet ve hesaplı fiyatlarla istediğiniz kadar kullanın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir