Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınların kombinlerini vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de kuşkusuz ki çantadır. İş hayatında, günlük hayatta, tatilde ve diğer zamanlarda kullanmamız gereken farklı farklı modellerde çantalar olmalıdır. En az kıyafet kadar önem taşıyan çanta seçimi önemli bir aksesuardır.

çanta

çanta

Kıyafetinize en uygun çantayı seçmek çok da kolay bir iş değildir. Bu yazımızda çanta seçiminde kullanmanız gereken bazı püf noktalarını siz değerli okuyucularımıza vermek istedik, mutlaka okumalısınız.

Çanta Konusuna Dikkat

Öncelikle abiye elbiseler ile nasıl bir çanta seçim yapmak gerektiği konusuna değinmek istedik. Abiye elbiseler hepimizin bildiği gibi iddialı şık gösterişli elbiselerdir. Bu yüzden çantanız çok fazla göze çarpmamalı. Yani elbisenin şıklığını arkada bırakmamalıdır .Küçük mütevazi el çantaları kullanabilirsiniz.

çanta seçmek

çanta seçmek

Eğer kombininizde uzun veya kısa bir etek mevcut ise çanta seçimi konusu önemlidir. Uzun etek boynuzu daha uzun gösterir. Üzerinize giydiğiniz bluz rengi ile uyumlu, tamamen düz, sade ve askılı bir çanta bu kombine iyi gider. Eğer kısa etek tercih ettiyseniz ve kombininiz spor ise askılı düz yumuşak deri bir çanta kullanabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir