Dekorasyonda Beyazın Hâkimiyeti

Dekorasyon anlayışında, bazı renkler vardır ki, dekorasyona tam manası ile damgasını vurur. Tek başına her şeyin ahenk içerisinde olmasına neden olur. Modern bir görünümün ortaya çıkmasına yardımcı olduğu kadar, estetik içerisinde her şeyin yerli yerinde olmasını da sağlar. Batının etkisinde kalınan bu anlayışta haki renk beyazdır. Beyazın huzuru veren o eşsiz güzelliği, evlerinizde pozitif anları yaşamanıza neden olacaktır.

Yeni akımlarla daha da ayrıcalıklı bir anlam kazanan bu dekorasyon anlayışı, İskandinav tarzı bir anlayışı simgeler. Beyazın her alanda aktif olduğu, sadece yer karolarında değil, eşyaların tümüne de sirayet eden bir havada olması, bu dekorasyon anlayışının tam olarak ortaya çıkmasını sağlar.

Tamamlayıcı unsur

Beyazın yanına serpiştirilmiş siyah renk ise, tamamlayıcı bir unsurdur. Siyah ile beyazın son derece uyumlu olması, sizleri de etkileyecek ve ev hayatınıza yeni bir soluk kazandırma anlayışı ortaya çıkmış olacaktır. Her fikir önemlidir, özellikle dekorasyon alanında ortaya çıkan yeni fikirler, yeni akımlar, her türlü değere layıktır. Sizlerde bu değerlere özen göstermeli ve neticesinde sıcak bir yuvaya sahip olmalısınız.

 

Beyazın Dekorasyonda Hakimiyet

Beyazın Dekorasyonda Hakimiyet

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir