4 Küçük Adımla Bambaşka Bir Banyo!

Banyonuz günümüz evlerinde olduğu gibi klasik tarzda dizayn edilmiş ve sizin tasarımınız değilse eğer, bu dört adım tam size göre planlanmış.

Banyonuzu değiştirin

Banyonuzu değiştirin

Banyonuzu Renklerle Buluşturun!

Hepimizin bildiği üzere banyo, vücut temizlik gereği açısından çok önemli. Fakat bir de ruh halinizi dengelemek, rahatlayıp gevşemek ve kendinizi daha zinde hissetmeniz için vazgeçilmez bir unsurdur. Banyonuzu kendiniz zevkinize göre tasarlayıp hayata geçirebilir sonra da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Nasıl mı?

İlk adım olarak banyo halıları önerilmekte olup, bu halıların gayet canlı ve birbirinden farklı renklerde olması gerektiği düşünülüyor. İkinci adım olarak banyo aksesuarlarına dikkat çekiliyor ve bu aksesuarlar özellikle mavi veya yeşil tonlarında olursa, ruh halinizi ve düşünce tarzınızı daha olumlu etkileyeceği kanısında olan birçok insan var.

Banyomu nasıl değiştiririm diyenlere

Banyomu nasıl değiştiririm diyenlere

Üçüncü ve önemli madde olan banyo perdeleri kategorisinde birbirinden güzel ve rengârenk desenler mevcut.  Tercihinize bağlı olarak çeşitlenecek olan bu perdeler sizi yine olumlu yönde etkileyecek. Dördüncü ve son adım olan klozet kapakları son zamanlarda birçok evde kullanılan tasarımlarının çok farklı oluşlarıyla gözden kaçmayan objeler olma yolunda ilerliyor. Siz de banyonuzu farklı ve daha hoş bir hale getirmek istiyorsanız, bu fikri değerlendirmelisiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir