Bayan Elbiselerinde Moda

Moda denilince hemen hemen her bayan topuklu ayakkabı, kalem etek ya da çeşitleri ve ya dar bluzları düşünüyor. Bunun aksine gelişen ve değişen günümüz dünyasında moda üzerine konuşulmak gerekirse, insana o dönemde neyin rövanşta olduğu değil, neyin yakışacağı konusudur.

Bayan Elbiselerinde Moda

Bayan Elbiselerinde Moda

Moda demek her sezon değişen kıyafetleri takip edip, satın alıp, giymek demek değil, kendinize neyi yakıştırıyorsanız, neyin içerisinde rahat ve kendinizden emin hissediyorsanız onu giyin.

Moda Anlayışı

Son zamanlarda bayanlar arasında yaygınlaşan elbise sevdasına model olarak kalem etek şeklinde aşağı inen, sırt dekolteli ve ya tüllü / dantelli elbiseler öncülük ediyor.

Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

 

Giyildiğinde vücudu saran elbise modelleri tabii ki her bayana yakışır fakat kiloları normalin üzeride ise dikkat etmesi ve çok göze çarpan kıyafetler tercih etmemesi gerekiyor.

Mesela balıketli olan bir bayan, göğüs altından hafif açılmalı bir elbise ya da etek giyerse, basenleri ya da bel bölgesindeki fazla kiloları kaybolacak ve daha şık görünecektir. Unutmayın, moda; moda olan değil, size yakışandır!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir