Asker Yeşili Nasıl Kombinlenir?

Asker yeşili rengi kıyafet seçimlerinde vazgeçilmez renkler arasındadır. Sizler de asker yeşili nasıl kombinlenir merak ediyorsanız makalemizi okumalısınız.

Asker yeşili nasıl kombinlenir? bu renkteki kıyafetlerini doğru kombinlemek ve güzel bir görünüm elde etmek isteyenlerin cevabını merak ettiği bir sorudur. Asker yeşili rengi diğer yeşil tonlarına oranla daha koyu bir renktir. Bu renk ile farklı renkler kullanarak oldukça güzel kombinler yapabilirsiniz. Peki, asker yeşili nasıl kombinlenir? Asker yeşili ile uyumlu renkler nelerdir? 

Asker yeşili kombinleri için farklı renk tonları mevcuttur. Asker yeşili ile kombin yapmadan önce bu renkleri bilmeli ve kombininizi bu tonlar ile yapmalısınız. Genellikle koyu renkler ile tercih edilen asker yeşilini açık renkler ile tamamlamak da tercih edilebilir.

Asker Yeşili Hangi Renkler ile Kombinlenebilir?

Asker yeşili rengi ile kombin yapmak isteyenler “asker yeşili hangi renkler ile kombinlenir?” sorusuna yanıt aramaktadır. İşte asker yeşili ile kombinleyebileceğiniz renkler ve kombin önerileri…

  • Asker yeşili farklı renkler ile uyumlu olsa da genellikle ana renkler ile daha çok yakışmaktadır. Beyaz, siyah ve krem rengi askeri yeşil ile kullanılması gereken renklerdir.
  • Askeri yeşili ana renkler ile kullanarak günlük kombinlerinizde yer verebileceğiniz gibi gece kombinleri için de kullanabilirsiniz.
  • Eğer kombininizde kullanacağınız askeri yeşil parça kamuflaj desenli ise beyaz ve siyah rengiyle kombin yapmayı tercih etmelisiniz.
  • Askeri yeşil rengini kiremit ve turuncu tonları ile kullanırsanız feminen bir hava yakalayabilirsiniz. Eğer tüm kombininiz askeri yeşil ise ayakkabınızı mutlaka kiremit veya turuncu renginde seçmelisiniz. Bu renkleri ekleyerek kombinizi canlandırabilirsiniz.
  • Tarçın rengi de son dönemin vazgeçilmez renkleri arasında. Tarçın ve askeri yeşil uyumu ise tartışılmaz. Bu iki renge kombinlerinizde mutlaka yer ayırmalısınız.
  • Kombininizde askeri yeşil rengi var ise mutlaka gold aksesuar yerine gümüş rengi aksesuarlar tercih etmelisiniz.
  • Askeri yeşil kombin için taba ve vizon rengi gibi renkler de vazgeçilmezdir. Bu renkler ile kombin yaparak marjinal bir renk olan askeri yeşil ile zarif görünmeniz mümkün olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir