Akneler ile Yaşamak Zorunda Değilsiniz!

Akneler ergenlik dönemi ile başlayıp bazen yıllarca başa çıkılamayan bir sorundur. Genellikle yüz, boyun, sırt, bacak üst kısmı ve kolların üst taraflarında yoğunlaşan bu sorunun oluşmasını tetikleyen birçok neden vardır.

akne

akne

Bu nedenlerden birkaçı ergenlik, stres, gerginlik, uyku düzensizliği, genetik, çevresel faktörler şeklinde sıralanabilir. Genellikle insanların 40’lı yaşlara kadar mücadele ettikleri bu aknelere çözüm ise Dr. Fulya Tezel ile mümkün.

Akne Tedavisi Nasıl Yapılıyor?

Teknolojini gelişimi ile akne tedavisinde uygulanan klasik yöntemlerin yerini lazer uygulamaları eklendi. Bu uygulama metodu ile aknelerin evresine göre müdahale edilebiliyor. Akne tedavisi lazer yöntemi ile çeşitli dalga boyları direk hedeflenen sivilceye uygulanarak diğer sağlıklı yüzeye zarar vermesi de engellenmekte. Bu sayede akne oluşumu o bölgede giderilirken aknenin aynı bölgede tekrarlanmaması da sağlanır.

akne tedavisi

akne tedavisi

Lazer tedavisi seanslar ile yapılır.Bu seanslar sırasında uzman doktorunuz önerilerini dikkate almanız hem hızla sonuca ulaşmanıza hem de sağlıklı tedavi olmanıza yardımcı olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir