Yatak Odası Dekorasyonu

Dekorasyon sadece evinizin en çok görülen bölümleri olan salon ya da oturma odası gibi yerlerden ibaret değildir. Mesela yatak odası dekorasyonuyla ilgili yapılan çalışmalar hiç göz attınız mı? Mesela dekorasyon dergilerine ya da internet üzerinden ilgili forumlara göz atarak daha modern bir yatak odası yaratmakla ilgili aklınızda yeni fikirler oluşabilir.

yatak odası

yatak odası

Şık Bir Yatak Odası Nasıl Olur?

Geniş ve rahat bir yatak ve tüm kıyafetlerinizi alabilecek kadar büyük bir gardırop sizin için şık bir yatak odası demek mi? Bundan birkaç yıl öncesinde olsaydınız bu soruya “evet” cevabını verebilirdiniz ancak şimdi değil. Çünkü dekorasyon sektörü çok gelişti ve oldukça başarılı çalışmalar yapılıyor. Bunun gerisinde kalmamak adına yapılan çalışmaları her zaman incelemekte fayda vardır.

yatak odası takımları

yatak odası takımları

Yatağınız ortopedik olabilir ama bir yatağın şıklığı başlığında gizlidir. Yani birbirinden şık yatak başlıkları hatta komodini de başlık ile birleşik olan modeller son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Sizin satın alıp komodin üzerinde konumlandıracağınız abajurların yanı sıra başlık kısmında kendinden aydınlatmaları bulunan yatak odası takımları da bulunuyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir