Yapacağınız En Cesur Hareket Ne Olurdu?

Sıcak hava balonu desek, size hangi duyguları çağrıştırır? Daha önce denemiş olanlarda yeniden yapma isteği yaratabilir ya da tam tersi yükseklik korkusu yaşadığı için bir daha asla diyebilir. Diğer taraftan hiç tecrübe etmemiş olanlarda bir merak duygusu oluşabilir. Sonuçta herkeste farklı duygular çağrıştıran bu tarz heyecan verici tecrübeler hayatınıza renk katar.

Yükseklik Korkusu mu? O Zaman Parasailing Yapmaya Ne Dersiniz?

Yapacağınız En Cesur Hareket Ne Olurdu?

Yapacağınız En Cesur Hareket Ne Olurdu?

Bir adrenalin bağımlısı değilseniz, sıcak hava balonuna binmek, paraşütle atlamak, bungee jumping yapmak ya da parasailing gibi heyecanınızın tavan yaptığı olayları sürekli olarak tecrübe etmezsiniz belki ama hayatınızda bir kere yaşamış olmayı isteyebilirsiniz. Bu sizde muhteşem duygular yaratırken unutulmaz anılar biriktirmenize de yardımcı olur.

Düşünsenize yükseklik korkunuz olmasına rağmen balona binmek ya da parasailing yapmak insanlık için küçük sizin için ise büyük bir hareket olacaktır. Aynı zamanda korkularınızla yüzleşmenize yardımcı olacağından belki de artık o korktuğunuzu sandığınız şeyden korkmuyor olacaksınız. Tek yapmanız gereken cesaretinizi toplayıp bir adım atmanızdır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir