İlk Buluşmada Bunları Yemeyin

Bir ilişkinin en önemli safhası ilk buluşmalardır. İlk buluşmada olan şeyler ilişkinin bundan sonrasını belirler. Eğer olumlu geçerse bu bahsi geçen şey bir ilişki olabilir ama şayet kötü geçerse ilişki değil sadece kısa bir yaşanmışlık macera olarak kalır hayatınızın bir köşesinde. Eğer karşı taraftan hoşlanıyorsanız ilk buluşmayı iyi değerlendirin.

İlk buluşmada yapmamanız gereken şeyler vardır. Çoğu insan bu hatalara düşerek her şeyi bozabiliyor. Bu hatalardan biri de yemek seçimi olarak gösteriliyor. Yemek seçimi sizi kötü yerlere çeker bu yüzden yemeklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü bazı yemekler biraz zahmetli yenecek türdendir.

Bunları Yemeyin

İlk Buluşmada Bunları Yemeyin

İlk olarak eğer kahvaltıya gidiyorsanız sakın simit romantizmine kalkışmayın. Simidin susamları dişlerinize takıldığında imajınız mahvolabilir. Aynı şekilde salatada yemeyin. Salatanın içindeki maydanoz ve benzeri ürünler dişlerinize takılabilirler. Hamburger, mantı ve soslu makarna yemeyin. Çünkü içlerindeki özel sos ve yağlar ağzınızın çeşitli bölgelerinde kalabilir. Bunların her birin kötü imajdır. Daha az risk içerek yiyecekler tercih edin.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir