Trençkot Kimlere Yakışır?

Son yıllarda özellikle bayanlar tarafından büyük bir rağbet gören trençkot modelleri, bazı soruları da beraberinde getirdi. Kimi bayanlar uzun trençkotların herkese yakışmadığı konusunda ısrarlı olurken, kimileri de bu konuya hiç kafa yormadan, istediği trençkot modelini giymeye devam ediyor.

trençkot

trençkot

Aslında trençkot modelleri, çok kilolu olmayan herkese yakışabilecek bir giyim grubunda yer alıyor. Çünkü bu tasarımlar genelde geniş yakalı ve çok düğmeli olduğu için, özellikle kilolu insanları çok daha geniş gösteriyor. Bu nedenle de, etine dolgun bayanlara tavsiye edilebilecek bir ürün olduğu söylenemez.

Kısa Boylular için Trençkot Önerileri

Yıllardan beridir uzun şekilde tasarlanarak piyasaya sunulan trençkotlar, tabii ki daha ziyade uzun boylu bayanlara yakışıyordu. Fakat günümüzdeki ürün çeşitliliğini göz önüne aldığımızda, orta ya da kısa boylu bayanlar için de trençkot modelleri olduğunu görebiliyoruz.

trençkot modası

trençkot modası

Özellikle diz üstü trençkot modelleri, orta ve kısa boylu bayanlara çok şık bir görünüm sağlıyor. Eğer biraz kilonuz olduğunu düşünüyorsanız, koyu renkli trençkot modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü krem ya da taş rengi gibi trençkot modelleri daha ziyade ince bayanlara yakışan modellerdir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir