Renkler İle Evlerinizi Canlandırın

Modern yaşam içerisinde insanların en sık zaman geçirdiği yerlerin başında yaşam alanlarımız olan evler ilk sırada geliyor. Evlerin rahat bir dizayna sahip olmasının yanı sıra rahatlık ve kullanışlılık açısından, doğru enerji açısından evlerin içerisinde alışılmış kalıplardan daha çok canlı renkler yer almalı.

Bu konuda uzman olan Funda Ceyhan gibi birçok kişi doğru enerjinin elde edilebilmesi, daha konforlu bir yaşam ve çok daha fazlası için genel renklerden daha çok özel renklerin kullanılabileceğinin altını çiziyor. Genellikle 3 farklı guruba ayrılan renkler içerisinden duvarlarınız için, mobilyalarınız için, yastıklarınızı için farklılıkların kullanabilirsiniz. İnsan ruhunda etkileşim için canlı renkler mutlaka kullanılmalı.

Renkli Ev Aksesuarları

Renkli Ev Aksesuarları

Doğru Renk Seçimi

Üretilen ve sunulan birçok ev, mobilya standart renklere sahip. Ancak günümüzde bu değişimi ortaya çıkaran birçok marka artık çok daha canlı ve özel renklere yer vermeye başladı. Bu renkli ürünlerden yararlanarak evlerinizi daha yaşanabilir, daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Doğru enerji ve pozitif bir yaşam için renkler ile çok daha fazlası sizleri bekliyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir