Kalem Etek Modası

Farklı modelleriyle her sezonda yerini koruyan kalem etekler hiç şüphesiz şık ve feminen görünmenin yollarından birisidir. Kalem etek kombinleriyle daha çok iddialı ve cesur görünmek isteyen bayanlar göze çarpıyor. Kadınlar özellikle bu karşı konulmaz parçaların değerini anladıktan sonra gardıroplarının en değerli yerlerini onlara ayırıyorlar.

kalem etek

kalem etek

Kalem eteklerin olmazsa olmaz tamamlayıcılarından olan gömlekler oldukça şıklık oluşturuyor. Daha çok çalışan bayanlar için eforsuz bir şıklık yaratan bu parçaları şık bir ipek gömlek, casual bir koton gömlekle veya düzgün dikişleri olan kalem etekle kombinleyerek harika uyum oluşturabilirsiniz. Altına giyilebileceğiniz stiletto ile o günkü toplantılarınızda oldukça alımlı görüneceğiniz garanti denilebilir.

kalem etek modeli

kalem etek modeli

Kalem Etek Kombinleri

Kalem eteklerin bir diğer iddialı parçalarından birisi de blazer ceketlerdir. Kalem eteğinizin üzerine şık bir blazer ceket giyerek mükemmel kombinler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda renk konusunda zıt renkler tercih edilirse kombin daha çekici ve iddialı bir görünüme bürünebilir.  Örneğin: Payet boncuklu taş işlemeli kalem eteğiniz varsa üzerine transparan detaylı bir gömlek tercih edebilirsiniz.

kalem etek kombinleri

kalem etek kombinleri

Daha cool seçimler oluşturabilmek için kalem eteğinizi salaş kazaklarla tamamlamaya ne dersiniz? Kalem etek her ne kadar şık ve feminen duruşa sahip olsa da maskülen parçalarla kombinleyerek daha göz alıcı bir şekle dönüştürülebilir

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir