Gardropta Bulunması Gereken Siyah Parçalar

Gardrobun olmazsa olmaz siyah parçaları nelerdir sorusunu bize sorduran şey siyahın her cilt tonuna uyan bir renk olmasıdır.
Gardrobun olmazsa olmaz siyah parçaları sizi asla yarı yolda bırakmaz. Çünkü siyah giysiler hemen her renk parçayla uyum sağlarlar. Buna ek olarak cilt tonunuz ne olursa olsun siyah size yakışacaktır. Siyah aynı zamanda kilolu bireyleri de oldukça zayıf gösterir.

Siyah asil bir renktir bu yüzden üzerinizde taşımanız da asaletinize asalet katar. Siyah her zaman kurtarıcıdır çünkü kombine etme derdiniz yoktur. Aklınıza gelecek en uçuk kaçık renklerle dahi siyahın muazzam uyumunu görebilirsiniz. Buna ek olarak üzerinizdeki herhangi bir parçayı patlatmak istediğinizde diğer parçaları siyah seçerseniz ilgi çekici parçanız daha da gözler önünde olacaktır.

Siyah parçalar hem gününüzü kurtarır hem de şıklığınızdan ödün vermeden bunu yapar. Bu nedenle dolabınızda muhakkak olması gereken kıyafetler listesinde en başta siyah parçalar bulunur. Siyah asalet ve güç görünümü dışında bir de size zarafet katacaktır. İşte gardrobun olmazsa olmaz siyah parçalarıyla ne giyeceğim diye saatlerce düşünmeye son verecek liste!,

⦁ Siyah Tişört

Her yaştan ve her tarzdan kesimde bulunması gereken bir parçadır. Kesinlikle her kıyafet ve pantolonla uyum sağlar. Pantolon, etek, salopet, tulum, tayt, eşofman vb. bütün parçalarla kombin edip anınızı en rahat şekilde kurtarabilirsiniz.

⦁ Siyah Pantolonlar

Siyah pantolonlar gerek şık ve iddialı gerekse de gayet spor bir üst ile kombinlenebilir. Pantolonların dar veya bol modelleriyle tam tersi bir üst parça giyerek harika bir görünüm yakalanabilir. Gardropta bulunması gereken siyah parçaların en başında siyah pantolon gelir diyebiliriz Tunik, bralet, bluz, body, tişört, sweat, kazak gibi her türlü parçayla iç içe geçebilir. Bu siyah pantolonlar aynı zamanda hem spor ayakkabıyla hem de topuklu ayakkabıyla giyilebilir ikisinde de sırıtmayacaktır.

⦁ Siyah Elbiseler

Dolabın en çok ihtiyaç duyulacağına inandığım parçalarından birisi de bu. Hem özel gün hem de günlük olarak hiç düşünmeden dolabınızdan çekip üzerinize giydiğinizde sizi kararsız bırakmayacaktır. Özel günlerde sizi hem asil hem de zarif bir siyah meleğe dönüştürecektir. Siyah elbiseleri kullanmak için benim tavsiyem konsepte uygun bir etek boyu ve ayakkabının şekli ile elbiseyi tamamlamaktır. Örneğin mini boy etekle uzun botlar, midi boy etekle stiletto ya da spor ayakkabılar, uzun boy etekle ise çeşitli topuklu ayakkabılar tercih edilebilir. Bu özellikleriyle siyah elbise de herkesin dolabında bulunması gereken siyah kıyafetlerdendir.

⦁ Siyah Çantalar

Her gün her kombinimize bir çanta uydurmak elbetteki zordur. İşte tam bu soruna birebir çözüm ise siyah çantalardır. Gerek büyük boy gerekse küçük boylarıyla hem spor hem de şık giyindiğiniz günlerde kıyafetlerinize uyum sağlar. Ayrıca fail bir görüntüden de sizi olabildiğince uzaklaştırır. Benim görüşüm orta boy tek bir siyah el çantasıyla hayatınızı kurtarabileceğiniz yönündedir. Fakat özel davetlerde küçük boy veya sportif giyindiğinizde daha büyük boy çantalar kullanmak da gayet iyi bir fikirdir.

⦁ Siyah Ayakkabılar

Siyah ayakkabılar her çeşidi ile tıpkı diğer siyah parçalar gibi her türlü kıyafetinizin kurtarıcı parçaları olabilirler. Siyah spor ayakkabılar ile günlük, siyah stilettolar ile özel günlerde asil bir şekilde yürürken aynı zamanda siyah botlar ile de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca siyah ayakkabılarda ekstra bir özellik olarak ince uzun bir topuklu siyah ayakkabı giyseniz dahi günlük kıyafetiniz altına abartı kaçmayacaktır, aksine şıklığınıza şıklık katacaktır.
Bunlar bizlerin başlıca gardrobun olmazsa olmaz siyah parçalarından sayabileceğimiz yalnızca birkaçı. Siz de siyah kıyafetler edinerek kendinizi giyim kuşamve estetik görünüm derdinden kurtarabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir