Hem Rahat Hem de Şık Nasıl Olunur?

Günlük yaşantı içinde ya da iş hayatında hem şık hem de rahat bir kombinasyona yer vermek son derece doğru bir kombinin yaratılması ile mümkün olur. Özellikle kumaş seçimleri bu anlamda önemli olan detaylardır. Bunun yanı sıra şıklığınızı taçlandıracak olan aksesuar kullanımları da özellikle abartılı olmamak kaydı ile seçilmesi gereken detaylardır. Aksesuar kullanımında sade ama şık detaylara yer açmak ofis ortamı içinde ideal bir tercihi sunacaktır.

moda

Şık ve Rahat Kombinler

Ofis ortamında ya da günlük hayatta şık ve rahat kombinleri tasarlamak aslında hayal gücü ile de doğru orantılıdır. Başkasının sadece düz bir elbise olarak gördüğünü azı detaylara ve aksesuarlara yer vererek şık ve rahat bir günlük kombin haline dönüştürebilirsiniz.

Özellikle uzun ve önden düğmeli olan elbiseler farklı detaylara sahip olan aksesuar seçimleri ile sonbahar ayına kadar yer verebileceğiniz şık ve rahat kombinasyonu sunar. Bunun yanı sıra beyaz bir tişört ve siyah bir pantolonu şık bir kombin seçimine doğru harekete geçirmek için ise yaka iğnesi, bileklik gibi aksesuarlara yer açarak tamamlayabilirsiniz.

Son derece hoş sade bir elbiseyi ya da kombini oldukça şık bir seçime dönüştürmek aslında tamamen size kalıyor. Birkaç aksesuar detayı ve kendinize olan güveniniz kombinasyonunuzun da harekete geçmesini ve oldukça şık detayları sunmasını sağlayacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir