Davetiyelerde Kullanılan Materyaller

Davetiyelerde öyle çok materyal çeşidi kullanılıyor ki bazen şaşkınlık içinde bakıp kalıyor insan, biz sadece kâğıttan yapılarak zarfın içerisine konulup gönderilen davetiyeler bilirdik hep düğünler için bunlardan gönderilirdi bizlere. Şimdi ise öyle davetiye çeşitleri bulunmakta ki zarfa koyup göndermek mümkün değil, sanırım ancak paket yapılarak gönderilebilir. Bunlar; içine mesaj yazılıp denize bırakılan yardım çağrısı şişe modellerinden ahşaptan yapılmış kuş yuvası şeklinde modellere varıncaya değin hem çok çılgın hem de insanı çok hoşuna gidip “vay be” dedirtecek cinsten düğün davetiyesi tasarımları. Haliyle fiyatları normal davetiyelerden daha farklı ama verdiğimiz her kuruşa fazlasıyla helal olsun dedirtecek cinsten tasarımlar bunlar.

Davetiye

Davetiye

Özel Günlerin Anlamına Göre Hazırlanan Davetiyeler

Özel günler için anlamlarını ifade edecek tarzda davetiyeler hazırlanır, bunlar yalnız düğün davetiyesi için geçerli değildir. Bunun yanı sıra daha pek çok olay için davetiye bastırılarak orada bulunmasından mutluluk duyacağınız insanlara ya da yaptığınız açılışın reklamını ve haberini yapmanız için medya dünyasından haberci ve gazetecilere veya bir restoran açılışı için ünlü bir gurmeye davetiye gönderilir. Bu davetiyeler tasarımcılara itina ile hazırlatılırken sıradan olmamasına ve yapılan her neyse açılış, düğün vs. onu en iyi şekilde tanımlayan semboller ve tasarımlar kullanılarak davetiyeler hazırlanır. Özel tasarım davetiyelerin fiyatları diğer davetiyelerle kıyaslandığında daha faklıdır ama firmalar ödeme kolaylığı yapmaktadır.

Eşsiz Güzellikte Düğün Davetiyeleri

Düğünler her zaman insanlara mutluluk veren herkesin kocaman gülümsediği törenlerdir ve hazırlanan düğün davetiyeleri çiftlerin mutluluğunu pekiştirecek kadar güzel ve daha önce hiçbir düğünde kullanılmayan eşsiz davetiyeler olduğunda bu evlenen çifte iki kat mutluluk verir. Bu onlar için herkesin kendilerine kıskanarak ve imrenerek bakacağı keşke bizde böyle davetiyeler hazırlatsaydık bak nasılda düşünüp yaptırmışlar diyeceği ve kesinlikle unutulmaz olacak bir düğünün akıllara kazınan bir hatırası olacaktır. Sizde kendi düğününüzde fark yaratmak istiyorsanız ve hangi davetiye firması ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız internet aracılığı ile tüm davetiye işiyle uğraşan şirketlerin tasarımlarına ve fiyatlarına tek tek bakarak karar verebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir