Bu Yazın Modası Midi Etekler

Her yaz olduğu gibi çeşitli dönemler içerisinde birbirinden farklı modellerde kıyafetler, elbiseler moda oluyor. Yazın modalarından biri de eteklerdir… Etekler, her yaz farklı kesim ve farklı renklerde moda olurken, ayrı bir model olarak midi etekler tercih edilmeye başlandı bile…

midi etek

midi etek

Birçok seçenek ile yapılabilir kombin modelleriyle beraber, midi etekler gerçekten farklı renklerde ve rahat olmasıyla bayanlar tarafından oldukça sıkça tercih edilmeye başlandı bile…

Bir anda 70’li yıllara götüren bu etek modelleri, her yaz olduğu kadar bu yazda da moda olacak gibi duruyor… Eteğinizin içine yerleştireceğiniz üste giydiğiniz bluz ya da gömlek modeliyle gerçekten hoş duracak bir kombin yaratabilir ve siz de şık olmayı bu sayede başarabilirsiniz.

Midi Etek Modelleri

Yaz mevsiminin hafif esintisi üzerinizde gerçekten tatlı bir serinliği getireceği gibi, hoş bir kombin sayesinde güzelliğinizi de gösterecektir. Gardıropların üst raflarına eklenecek olan kıyafetleriniz arasında eteklerinizi eklerken, midi etekleriniz de altlardan çıkartarak üst raflara koymayı ihmal etmeyin.

midi etek kombinleri

midi etek kombinleri

Ren ve desenleriyle farklı modeller arasından seçimleri sizlerde yapabilir ve farklı kesimde ki modellerle beraber farklı bir midi etek modelini siz de dışarıda yaşayabilir ve hoş kombin seçenekleriyle bu yazın modası midi eteklerin ferahlatıcı tadını çıkartabilirsiniz!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir