Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? 

Bo pantolonlar nasıl kombinlenir? Sorusunu düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü bol pantolonlar nasıl kombinlenir? sizler için araştırıp, seçenekler sunarak stilinize uygun kombin önerilerini sunacağız. Son yıllarda moda dünyasında tekrar moda haline gelen ve geçmiş ile günümüz modasını birleştiren bol pantolonlar, klasik tarzları, spor giyim ile birleştirerek hem ofisinizde hem de sokak modasında taşımanıza imkan sunuyor. Kombinleri yaparken renk dağılımı son derece önemlidir. Bu ister takım olsun isterseniz tek parçalı bir bol pantolon olsun, hiç fark etmez. Zıt renkler veya yumuşak geçiş sağlayan renkler ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öyleyse bol pantolonların hangi parçalarla kombinleniyor sırasıyla birlikte göz atalım…

Bol Pantolonlarla Ofis Şıklığınızı Nasıl Elde Edersiniz?

Gardırobunuzun kurtarıcı parçalarından olan bol pantolonlar, isterseniz oversize modeller ile isterseniz dar bodyler ile tamamlayabilirsiniz. Her iki şekilde de sizi havalı gösterecektir. Ofis şıklığınızda renk olarak beyazın bütünlüğünü sağlamak için nüde renklerle kullanmanızı öneririz. Beyaz pantolonuz ile gömleklerinizi, triko kazaklarınızı pantolon içine alarak bel hattınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Limon kabuğu renkler ile krem ya da nüde renkli çantalar, ayakkabılarla bütünlük sağlayabilirsiniz.
Geniş ve bol pantolonları hiç riske atmadan kullanacağınız kombinlerden biri de ceket pantolon takımlarıdır. Bol pantolonlar nasıl kombinlenir? Diğer bir öneride takımların içine alışılmışın dışında farklı bir renk ile giyeceğiniz parçalar ile tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Takımlarınızın içine gömlek, triko, body veya tişört giyerek özgür kişiliğinizi dışa yansıtabilirsiniz.

Bol Pantolonlarda Renklerin Gücü

Yalnızca bol pantolonlarda değil, diğer tüm giysilerinizde renk geçişleri veya zıt renkler birbirini çarpıcı hale getirerek sizi fark ettirecektir. Lacivert renkli bir saten gömlek altına bej renkli bol pantolon ile bordo renkli stiletto model ayakkabılarla sizi tamamlayan en sade ve şık görünümü elde edersiniz. Bu klasik görünüşünüzün dışa çıkarak bir sokak modası elde etmek için bol pantolon üzerine siyah basic tişört giyerek havalı ve özgür bir tarz oluşturursunuz. Dilerseniz ayakkabı olarak da sneaker giyerek spor şıklığınıza yeni bir soluk kazandırmış olursunuz. Bol pantolonlar nasıl kombinler? Sorusu artık sizin için soru olmaktan çıkmış oldu. Çünkü kendi moda stilinizi bol pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz parçalarla yepyeni tarz oluşturabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir