Ayakkabı Kadınlar İçin Başka Bir Dünya

Ayakkabı kadınların büyük tutkuları arasında. Erkeklerin asla algılayamayacağı bir bağ olduğu ise artık kesin olarak bilinen bir durum. O yüzden kadın modasında en sık değişen ürün ayakkabılar. Bu durum 2015 ayakkabı modası için de geçerli ve her tarz kadına hitap eden bir ayakkabı mevcut. Topuklu sevenlere, sevmeyenlere

Bağcıklı Ayakkabılar

Her yaştan bayana, ister babet biçiminde olanları, ister daha zarif topuklu tarzda olanları ama mutlaka bağcıklı lace-up denen modeller. Bu modeller tarzını ortaya koymak ve ayakkabı ile işi bitirmek isteyenler için ideal.

bağcıklı ayakkabı

bağcıklı ayakkabı

Spor Ayakkabılar

Sneaker yani spor ayakkabılar bu sezon da gece elbiselerle bile giyilebiliyor. Artık sadece spor kıyafetleriniz ile tamamlayacaksınız diye bir kural yok. Hatta uyumsuzluk çok moda.

spor ayakkabı

Örgü Ayakkabılar

Yurt dışındaki kimi tasarımcıların halat bile kullandığı, deniz kenarları, sahiller, plajlar için ideal olan ayakkabılar, bu sezonun en dikkat çeken parçaları.

espadril modelleri

espadril modelleri

Püsküllü Ayakkabılar

Püskül bu sezon her yerde. Çantada, yelekte nitekim benzer durum ayakkabılara da yansımış durumda, püsküllü topuksuz veya topuklu modeller her yerde.

püsküllü ayakkabı

püsküllü ayakkabı

Süet Ayakkabılar

Süet bu sezonun en çok tercih edilen materyali, yazlık ayakkabılarda da sıkça kullanılmış. Sofistike ve masum görünmek isteyen hanımlara.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir