ATV Yayın Akışını Takip Etmek İsteyenlere  

Siyah beyaz televizyonlardan, renkli, hatta hd televizyonlara, tek kanaldan, ulusal, uluslar arası yüzlerce kanala. Kanal çok, alternatif çok, seçmek zor, kaçırmak kolay.

atv

atv

Her kanalın kendince eğer Ülkemizde olağanüstü bir durum olmaz ise yayın akışları var. Bunlar çok özel durumlar olmadıkça değişmese bile dizilerin tutmaması, kanalın aldığı ceza vb. durumlarda program yayın akışları değişebiliyor.

Bazılarımızın ise favori bir kanalı oluyor. Ne yayınlarsa yayınlasın, başından kalkmadan izlediği. Mesela ATV sizin için o kanallardan biri olabilir ve siz ATV yayın akışı durumunu an ve an bilmek isteyebilirsiniz.

atv yayın akışı

atv yayın akışı

En Sevdiğiniz Dizinin Yayın Saati Değişse de Kaçırmayacaksınız.

O zaman şunu yapabilirsiniz. ATV’nin kendi internet sitesinden ya da gazetelerden ATV yayın akışı durumunu takip edebilirsiniz. Ama başka bir kanalda o gün diğer bir program ile izleyeceğiniz dizinin çakışma olasılığı varsa o zaman sizin için doğru adres: http://www.tvyayinakisi.com/atv olacaktır. Böylece diğer kanaldaki yayın ile çakışıp, çakışmadığını görerek rahatça kararınızı verebilir ve gönül rahatlığı ile kanalınızı izleyebilirsiniz. Diğerini de kaçırmamak için kaydedebilirsiniz.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir