Tutkulu Kırmızılara Dolabınızda Yer Açın

Yeni yıla girmemizle birlikte yeni sezon ürünlerle de karşılaşma sezonda geri de bıraktığımız sezonların aksine bir durum söz konusu olmadan yeni koleksiyonlarla karşılaşabiliyoruz. Bu yılın moda renklerine göz attığımızda tutulu kırmızılara rastlayabilirsiniz.

armut tip

armut tip

Oldukça hoş bir renk olan kırmızılar yaz sokaklarına ayrı bir heyecan ve güzellik katıyor. Her türlü kıyafette kullanılabilen bu renk ayrıca aksesuarlara da ayrı bir hava ve heyecan sağlıyor. Sade ve güzel bir kıyafete takacağınız aksesuar ile elbisenizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kendinizi Tanıyın, Şık Olun

Elbise seçerken elbette yalnızca kıyafetin rengine bakılmamalıdır. Vücut şekliniz ve formunuzu da göz önünde bulundurmanız gereklidir. Örneğin armut tip vücut sahipseniz üst tarafınız ince alt tarafınız daha kalın olduğu için elbiseleri seçerken basenlerinizin daha kalın olmasını engelleyebilirsiniz.

armut tipli vücutlar

armut tipli vücutlar

Doğru tercihler yapmanız için vücudunuzu iyi tanımalısınız. Düzgün hatlara sahip olmanız için kuplu ve bedeninizi tam anlamıyla saran kıyafetler tercih edebilirsiniz. Modanın popüler olan değil, size yakışan olduğunu bilmeli ve tercihlerinizi bu doğrultu da yapmalısınız.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir