Trapez Elbise Modelleri

Düz ve farklı desenlerden oluşan trapez elbiselerin en önemli detayı dikişsiz ve pens bulunmayan tasarımlardan oluşması. Dökümlü ve bol olması yönünden çok rahat. Günlük olarak giyebilir ya da farklı renkleri ile yaz sahillerinde gezebilirsiniz. Vücut tipinize uygun modellerin seçilmesi çok önemli. Bol olduğu için dikkatli desenleri seçmelisiniz.

trapez elbise

trapez elbise

Trapez Elbiseler Hangi Vücut Tiplerine Yakışır?

İnce ve zayıf bayanlarda bu tarz elbiseler çok şık durur. Kilolu bayanlar özellikle küçük desenli olanları tercih ederek giyebilirler. Zayıf bir vücudunuz varsa özellikle kısa trapez modellerini rahatlıkla giyebilirsiniz. Balık etli bir bedene sahipseniz diz hizasında olan modelleri tercih edin.

trapez elbise modeli

trapez elbise modeli

Bu tarz elbiselerin en güzel avantajı istediğiniz ayakkabı modeli ile kombinleyebilmeniz. Uzun kolyeler ve geniş şapkalar ise trapez elbiselere ayrı bir hava katar. Desenleri aşırı belirgin ise fazla aksesuar kullanmayın. Her zaman şık ve güzel olmanın yolu, desen ve renkleri beden tipinize uygun seçebilmeniz. Şıklığınızı, rahatlıkla birleştirecek tasarımlar yeni sezonda sizleri bekliyor. Etnik desenliler ise her beden tipi için uygun.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir