Güzelleşmek İsteyenler Buraya!

Kadınların belki de hayatta en çok istedikleri şeylerden bir tanesi daha güzel bakımlı ve çekici olabilmektir. Birçok maske, kür ve bitkisel çaylar yapılır sadece güzel olabilmek ve daha bakımlı olabilmek uğruna.  Bu yazımızda siz değerli okuyucular için güzelleşmede oldukça etkili bir yöntemden söz etmek istedik. Nedir bu yöntem diye sorar iseniz aşağıda ayrıntıları ile açıklayacağız.

güzelleşmek

güzelleşmek

Buz Kullanmanın Faydaları

Oldukça kolay ve her evde bulabileceğiniz buzu alıp yüzünüze makyaj yapmadan önce sürmeniz gerekir. Evet yöntem bu kadar kısa ve kolay. Makyaj yapmadan önce cilt mutlaka temizlenmeli ve hazırlanmalıdır. Eğer fondöten kullanıyor iseniz sürmeden evvel buzu cildinizde gezdirin.

makyaj

makyaj

Bu ne işe yarar diye sorarsanız bu yöntem sayesinde makyajınız daha kalıcı ve dayanıklı oluyor. Ayrıca cildinizi sıkılaştırıp kırışıkları geriyor. Gözenekleri kapatıyor. Sivilce oluşumunu engelliyor ve kan akışını düzenliyor.

Şişmiş olan gözleri de rahatlatır. Bunun için biz buz kalıbına yeşil çay koyun ve sabah bunları göz altınıza yavaş bir şekilde sürün.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir