Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri

2008 yılında Türkiye ve dünyada havacılığın ilk genişlemesi ile Anadolu Jet iletişim hattı, bugünün iç pazarında en büyük pazar payına sahip havayolu şirketinde 23 NUS kurdu. Anadolu Jet müşteri hizmetleri, çoğu iç hat uçuşundan sorumlu Türk Hava Yolları’nın bir yan kuruluşudur.

Türkiye, Türk Hava Yolları uçuşlarının maliyet ve fiyat rekabet gücü açısından, daha uygun fiyatlara kıyasla şiddetli havayolu satış fiyatları nedeniyle yapılmaktadır. Anadolu Jet, uçuşların çoğunu Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirdi. Anadolu jet müşteri hizmetleri ve Anadolu Jet Havayolları; başlangıçta sadece 8 küçük filo tarafından hizmet edilmesine rağmen, filosunu ve yolcu kapasitesini her geçen gün arttırmayı başarabilen nadir ender havayollarından biridir.

Kara Seyahati

Kara seyahati için harcanan zamanı en aza indirme ve maliyetleri en aza indirme politikasını uygulamaya devam edecektir. Bir Ankara havayolu olan Anadolu jet müşteri hizmetleri, sadece Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçuşlar anlamına gelmiyor.

Türkiye hemen hemen tüm havaalanlarına uçuş gerçekleştirmektedir. Makalenin başında da belirttiğimiz gibi, Anadolu jet müşteri hizmetleri, Türk uçuşlarına uluslararası uçuş hizmeti sunmayı ve yolcularını daha düşük bir fiyatla satmayı hedeflemektedir.

Ankara Esenboğa Havaalanı
Ankara Esenoa Havaalanı

Türkiye’nin başkenti Ankara’da bulunan Boa Havalimanı, en seçkin trafiği en yoğun yolcu havalimanlarından birini de taşıyor. Ankara’nın başkenti olan Türkiye, 5 milyonluk nüfusu ile en kalabalık şehirlerimizden biridir. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana ulaşım, hava ve karayolu taşımacılığında gelişmeye devam etmiştir.

Detaylar

Esenboğa Havalimanı, başkent Ankara’daki tek havaalanıdır. Esenboğa Havalimanı’ndan şehir merkezindeki bazı noktalara ulaşmak çok kolay, Kızılay, AŞTİ, Gar, Sıhhiye ve Ulus gibi yerleşimler ve iş merkezleri çok yoğun, servis alabilir ve seyahat edebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan şehir merkezindeki birçok yere ulaşım çok pratik. Günün herhangi bir saatine ulaşmak için 06:00 – 24:00 saatleri arasında Ankara şehir hükümetinin bazı otobüs hatlarını (442 / A ve 442 / K hatları) kullanabilirsiniz. Esenboğa Havalimanı’ndan EGO otobüs ya da taksiyle istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

İstanbul’da bulunan Türkiye, dünyanın en büyük havalimanı ve İstanbul Sabiha Havalimanları’ndan biridir. Türkiye’nin İstanbul’daki en kalabalık şehri yılda ortalama 800.000 seyahat yapıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda çok önemli bir yer tedariki olan Türk hava trafiği Anadolu Jet Communications tarafından birçok sefer için düzenlendi.

Sabiha Gökçen

Sabiha Gökçen (Sabiha Gökçen) aynı zamanda uluslararası bir havaalanıdır ve Pegasus Havayolları’nın birçok uluslararası uçuşunu da gerçekleştirmektedir. 2015 yılında Anadolu Jet müşteri hizmetleri ve Pegasus Havayolları da dahil olmak üzere 28 milyon yolcuya hizmet verdi.
Anadolu Jet Telefon

Bu sayı, rekabetin ve artan seyahat fırsatlarının etkisiyle katlanarak artmaya devam ediyor. Yeni pist 2020’nin başlarında açılacağı için Anadolu Jet iletişim ve diğer havayollarının yıllık yoğun hizmetleriyle bu sayının önemli ölçüde artacağı tahmin ediliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na Ulaşım

TEM otoyolunda Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine özel araçla kolayca ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden kolayca ulaşım için İstanbul’un büyükşehir şehrinde özel bir araba veya otobüs kullanabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı çok geniş bir otoparka sahiptir. Bu, özel ulaşım araçlarıyla seyahat etmek isteyen konuklar için kolaylık sağlar. Havalimanına ulaşım çok kolay ve fiyatı makul, çünkü İstanbul’da ulaşım diğer şehirlerden daha gelişmiş. Havabüs, Marmaray veya otobüs seferleriniz varsa şehrin her yerinden İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Communications Boarding Operasyonu

İnternet veya Anadolu Jet müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığıyla satın alınan biletleri almak için tarifeli uçuştan 24 saat önce online check-in yapabilirsiniz.

Çağrı desteğine hemen bağlanmak için https://www.direkbaglanma.net/anadolujet-cagri-merkezi-direk-baglanma.html web sitesini ziyaret ediniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir