Aksesuar Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Moda ile ilgilenenlerin iyi bildiği gibi renk tekrarlayıcı yöntemler ile şık kombinler üretebilirsiniz. Desenli tasarıma sahip olan kıyafetlerinizin içinde en az bulunan rengi, kıyafet içinde değil aksesuarlarınızda da renk tekrarlayıcı yöntemleri ile tekrar kullanarak şık görünüm elde edebilirsiniz.

aksesuar tercihi

aksesuar tercihi

Günlük hayatınız için giyeceğiniz bir kombin oluşturmak istiyorsanız öncelikle aksesuar modelleri mi yoksa kıyafet modellerini mi ön plana çıkartmak istediğinize karar verin. Sadelikten pek fazla hoşlanmıyorsanız ve daha gösterişli, iddialı bir tarz yaratmak istiyorsanız, aksesuar modeli olarak daha sade seçimler yapabilirsiniz.

aksesuar seçimi

aksesuar seçimi

Etek ve Aksesuar Renk Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Eteklerinizde mavi, bej, kırmızı, beyaz ve siyah renk kullanmak istiyorsanız aksesuar olarak da özellikle çanta ve takılarınızda bu renkleri kullanabilirsiniz. Aynı şekilde eğer pantolon olarak fuşya rengi bir tercih yaptıysanız, sade ve gösterişten uzak kolye ve saat aksesuar modeli kullanarak canlı renkli pantolonunuz ile uyumlu bir kombin elde edebilirsiniz.

etek ve aksesuar

etek ve aksesuar

Eşarplar da sonbaharın en şık aksesuarları arasındadır. Tüm imajınızı bir anda değiştirebilecek bir özelliğe sahiptir. Eşarpları isterseniz çantanıza süs olarak, isterseniz kravat olarak, isterseniz saçınıza aksesuar olarak takabilirsiniz.

 

eşarp modası

eşarp modası

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir