Sezonun Gözdesi Süet Giysiler

Moda sürekli kendini yenileyen, yenilemek durumunda kalan bir kavram. Çünkü moda özünde bir endüstri ve bu endüstriden birçok insan, dünyanın her yerinde ekmek yiyor. Eğer moda gibi bir kavram olmasa birçok iş alanına gereksinim kalmayacak.

süet giysiler

süet giysiler

Modanın devleri her sene bir araya gelerek diğer sezonun ana parametrelerini belirliyorlar. Nitekim 2015 ilkbahar yaz ve hatta kış sezonu için kumaşlarda karşımıza çıkan en önemli parça süet.

Süet Giysiler Nasıl Kombinlenmeli?

Evet, doksanlı yıllarda çok moda olan süet kumaş bu yazın favorisi olacak gibi. Birçok ünlü moda evi yeni sezon koleksiyonlarında bu malzemeye yer vermiş durumda.Süet kişiye ayrı bir masumiyet katan deri ile diğer kumaşlar arasında kendine has yer edinen bir malzeme.

süet pantolon

süet pantolon

Şık ama tarz sahibi olmak isteyen kadınlara sofistike bir hava kattığı ise aşikar.Süet mini etekler, süet püsküllü çantalar, süet ayakkabılar çok moda. Ama süet giyerken dikkat edilmesi gereken noktalar da yok değil. Süet en çok beyaz ile yakışıyor bunu unutmamak lazım. Ayrıca baştan aşağı süet giyinmek çok riskli.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir