Salon Dekorasyonunda Doğal Taşlar

Dekorasyon alanında birçok farklı ve modern gelişmeler söz konusudur. Tasarımcılar dekorasyon alanında aktif bir çalışma süreci içerisindedirler. Özellikle hanımlar tarafından ilgiyle karşılanan salon dekorasyonu alanındaki gelişmeler mevcuttur.

doğal taşlar

doğal taşlar

Son zamanlarda doğal taşlar ile süslenen duvarlar, modern ve şık bir hava yaratır. Salon duvarlarının belirli bir alanında kullanılan doğal taşlar, hem nostaljik hem sıcak hem de trend bir salonun kapılarını açar. Mermer ve granit taşlarla beraber kullanılan tuğlalar nostaljik bir görünüme imza atar ve görsel olarak etkileyici olur.

doğal taş modelleri

doğal taş modelleri

Yalnızca evlerin salonlarında değil, restaurant veya cafe gibi işletmelerin dekorasyonunda da kullanılan taşlar, uzun ömürlü bir kullanım sağladığı gibi işletmelerin görünümü de kaliteli bir hal alır.

Taşlar İle Süsleme

doğal taş fiyatları

doğal taş fiyatları

Doğal taşlar, hem dış cephe hem de iç cephe süslemelerinde kullanılabilir. Dayanıklı olması nedeniyle hava şartlarına karşı koyabilir. Bu taşların satışını gerçekleştiren firmaların yanında dekorasyon için çalışmalarını sürdüren firmalar da mevcuttur.

doğal taş özellikleri

doğal taş özellikleri

Genel olarak kolay bir kullanım sağlayan doğal taşlar, genellikle gri ve daha koyu tonlarda tercih edilir. Doğru ışıklandırma tekniği sayesinde duvarların ve aksesuarların şıklığı oldukça artar. Özellikle spot lambalar eşliğinde kullanılması tavsiye edilebilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir