Lazer Epilasyonda Doktor Fulya Tezel

Kadınların yaşam dönemlerinde ençok şikâyet ettikleri husus istenmeyen bölgelerde ortaya çıkan kıl ve tüylerdir. İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak isteyen kadınlar güzellik merkezlerinde lazer epilasyon yaptırmaktalar, lazer epilasyon, ağda ve diğer epilasyon uygulamalarına göre daha ağrısız ve kesin sonuç sunar. Lazer epilasyon un vücuda hiçbir zararı yoktur.

İstenmeyen Tüylerden Lazer Epilasyonla Kurtulun

lazer-epilasyon

Lazer epilasyonların uygulanması için vücudun hazırlanması gerekir, buna göre lazer uygulamasının yapılacağı bölge temizlenmelidir. Bölgenin temizlenmesinin nedeni, lazer uygulamasının derin noktalara nüfus etmesinin sağlanması olmuştur. İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmaktan için yapılan lazer uygulamaları ortalama 4 ile 8 hafta arasında seanslar halinde belirli süre uygulatılmalıdır, bunun neticesinde de kadınlar istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulması mümkün olur.

Yapılan lazer epilasyon uygulamasında istenmeyen tüyler hemen yok olmaz, lazer uygulaması isteyen tüy ve kılları inceltmekte daha sonra tamamen yok eder. Pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak lazer epilasyon tedavisinde Doktor Fulya Tezel birçok bayanın tercihidir. Lazer epilasyon başta olmak üzere cilt bakımı ve daha birçok konuda hizmet veren merkez hakkında detaylı bilgi almak isteyenler http://www.drfulyatezel.com/tedavi-12-lazer-epilasyon.html internet adresini ziyaret etmelidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir