Country Mobilya Nedir?

Country olarak yer alan mobilya seçimine yer verirken bu stile sahip olan özellikleri beğeniyor olmanız önemlidir. Sadece moda olduğu zamanlarda değil her daim country tarzını ev ya da iş yerinizde hayatta geçirebilirsiniz.

vintage yatak odası dekorasyonu

Country stili olarak ifade edilen aslında kır stilidir. Ekoseler, çiçek desenleri, bordürler ve duvar kâğıtlarına kadar birçok farklı detayı beraberinde sunan country tarzı birden fazla stil özelliğine de sahiptir.

Amerikan, Fransız ve İngiliz country tarzı çalışmaların yanı sıra rüstik country tarzı tasarımlarda bulunuyor. Counrty stilleri arasından hangisine daha yakın iseniz onu seçerek buna göre tercihinizi belirlemeniz önerilir.

Country tarzı mobilyalar doğal etkiye sahip olan kütük tasarımları ile yer alırken aynı zamanda beyaz renklere sahip olan stil özellikleri ile de bulunabiliyor. Stile uygun olan seçimlerde kumaş tercihleri de son derece önemlidir.

Evin Tamamında Country Tarzı Uygulama Hazırlanabilir mi?

Counrty stiline uygun olarak hazırlanacak olan tasarım detaylarını salondan banyoya mutfağa kadar her alanda yaratabilirsiniz. Farklı stil detaylarına sahip olan seçimlerde çiçekler, ekose desenler size destek olacak seçim olmasının yanında mumlara ya da fenerlere de yer açabilirsiniz. Counrty dekorasyon stili aksesuar tercihlerinde oldukça uzun bir liste sunarken ayrıca beğeninize hitap edecek olan tercihleri de bir arada sunam avantajını da elde edebilirsiniz. Stile uygun olarak tüm ev ve balkonunuzu dizayn etmeniz mümkün.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir